A Spartoo sütiket használ. A navigáció folytatásával elfogadja a sütik használatát, hogy az Ön érdeklődéséhez szabott szolgáltatásokat és ajánlatokat kínáljon, mérje a használatot vagy célzott hirdetést kínáljon. Szeretne Még több tudnivaló? Szeretné Állítsa be a sütiket?
Aster
Szürés az alábbiak szerint
Akciók
50%
40%
30%
20%
Nem
Fiú
Lány
Kategóriák
Méretek
Szín
Ár
Gyártó ország
España
Portugal
Kollekció
Tavasz / Nyár
Ősz / Tél
Összetevők
Bőr
Textil
Belső talp
Bőr
Textil
Külső talp
Gumi
Szintetikus
Orr típusa
Kerek
Nyitott
Záródás típusa
Cipzár
Csat
Egyik sem
Fűzők
Tépőzár
Sarok
Lapos talpú: 0 cm
Kicsi sarok: 1 - 2 cm
Trend
Leopárd
Rojtos
Virágos
A top 5 értékesítés

Az Aster márkával gyerek játék a séta!
A márka 1913-ban délnyugat Franciaországban született, majd hamar ismertté vált az emblematikus Dingo modellnek köszönhetően. A kis vászon cipő mára bőr szandállá módosult, de továbbra is a Dingo jelenti a márka fő termékét és ügyfeleinek kedvenc cipőjét. A folyamatosan megújuló Aster márka gyorsan bekerül a legnagyobb gyermek cipő márkák körébe, majd 2000 óta a technikai kutatások vezetőjévé vált a járás tanulás területén.

Férfi Aster

Kritériumok törlése
Leárazások (%)
  • Fontosság
  • Növekvő ár
  • Csökkenő ár
  • Újdonságok
  • Leárazások (%)
Keresése nem adott eredményt

Ajánljuk, hogy az alábbiak figyelembe vételével indítson újabb keresést:
- Próbáljon meg más, illetve általánosabb megfogalmazást x
- Ellenőrizze a helyesírást
- Kerülje a rövidítéseket
A Spartoo felkínálja Önnek az ugyanazon termékcsaládhoz tartozó termékeket.

KEZDŐLAP | MÁRKÁK | TÁSKÁK | KIEGÉSZÍTŐK | ÚJDONSÁGOK | leárazások | NAGY MÉRETEK | TRENDEK | SPARTOO & ME
Mi az a SPARTOO ? | GYIK | A plusszok | Á.SZ.F | Jogi Nyilatkozat | *Az aktuális ajánlatok feltételei | Marketplace | Adatvédelmi politika | Kapcsolat
Spartoo FR Spartoo UK Spartoo IT Spartoo ES Spartoo DE Spartoo BE2 Spartoo BE Spartoo LU Spartoo CH Spartoo AT Spartoo BG Spartoo GR Spartoo CY Spartoo CZ Spartoo DK Spartoo EE Spartoo FI Spartoo HU Spartoo IE Spartoo LV Spartoo LT Spartoo MT Spartoo HR Spartoo NL Spartoo PL Spartoo PT Spartoo RO Spartoo SK Spartoo SI Spartoo SE Spartoo CN
TOOPOST
Mondja el véleményét
PREMIUM