A Spartoo sütiket használ. A navigáció folytatásával elfogadja a sütik használatát, hogy az Ön érdeklődéséhez szabott szolgáltatásokat és ajánlatokat kínáljon, mérje a használatot vagy célzott hirdetést kínáljon. Szeretne Még több tudnivaló? Szeretné Állítsa be a sütiket?
Aster
Szürés az alábbiak szerint
Nem
Fiú
Lány
Kategóriák
Méretek
Szín
Ár
Gyártó ország
España
Portugal
Kollekció
Tavasz / Nyár
Ősz / Tél
Összetevők
Bőr
Textil
Bélés
Bőr
Textil
Belső talp
Bőr
Textil
Külső talp
Gumi
Szintetikus
Orr típusa
Kerek
Nyitott
Záródás típusa
Cipzár
Csat
Egyik sem
Fűzők
Tépőzár
Sarok
Lapos talpú: 0 cm
Kicsi sarok: 1 - 2 cm
Trend
Leopárd
Rojtos
Virágos
Az Aster márkával gyerek játék a séta!
A márka 1913-ban délnyugat Franciaországban született, majd hamar ismertté vált az emblematikus Dingo modellnek köszönhetően. A kis vászon cipő mára bőr szandállá módosult, de továbbra is a Dingo jelenti a márka fő termékét és ügyfeleinek kedvenc cipőjét. A folyamatosan megújuló Aster márka gyorsan bekerül a legnagyobb gyermek cipő márkák körébe, majd 2000 óta a technikai kutatások vezetőjévé vált a járás tanulás területén.

Férfi Aster

:
0 termékek
Fontosság
  • Fontosság
  • Növekvő ár
  • Csökkenő ár
  • Újdonságok
  • Leárazások (%)
Kritériumok törlése
Keresése nem adott eredményt

Ajánljuk, hogy az alábbiak figyelembe vételével indítson újabb keresést:
- Próbáljon meg más, illetve általánosabb megfogalmazást x
- Ellenőrizze a helyesírást
- Kerülje a rövidítéseket
A Spartoo felkínálja Önnek az ugyanazon termékcsaládhoz tartozó termékeket.

Aster BIMBOAster SECILEAster WAXOUAster WANDAYAster ELORAAster MILEYAster DINGOAster SECILEAster TESSIAAster STICAster TRIXYAster DINGO

KEZDŐLAP | MÁRKÁK | TÁSKÁK | KIEGÉSZÍTŐK | ÚJDONSÁGOK | TIPPEK | NAGY MÉRETEK | TRENDEK | SPARTOO & ME
Mi az a SPARTOO ? | GYIK | A plusszok | Á.SZ.F | Jogi Nyilatkozat | *Az aktuális ajánlatok feltételei | Marketplace | Adatvédelmi politika | Kapcsolat

Spartoo FR
Spartoo UK
Spartoo IT
Spartoo ES
Spartoo DE
Spartoo BE2
Spartoo BE
Spartoo LU
Spartoo CH
Spartoo AT
Spartoo BG
Spartoo GR
Spartoo CY
Spartoo CZ
Spartoo DK
Spartoo EE
Spartoo FI
Spartoo HU
Spartoo IE
Spartoo LV
Spartoo LT
Spartoo MT
Spartoo HR
Spartoo NL
Spartoo PL
Spartoo PT
Spartoo RO
Spartoo SK
Spartoo SI
Spartoo SE
Spartoo CN
TOOPOST
Rate