A cookie-k (sütik) beállításainak kezelése
A Spartoo olyan sütiket használ, amelyek feltétlenül szükségesek a weboldal működéséhez, valamint a tartalom személyre szabásához és a forgalom elemzéséhez. Partnereink sütiket használnak böngészése és profilja alapján, annak érdekében, hogy személyre szabott hirdetések kerüljenek megjelenítésre. Ha az alábbiakban az "Elfogad mindent és bezár" gombra kattint, az ügyfélfiókban bármikor módosíthatja a beállításokat. Ha az "Összes elutasítása" gombra kattint, akkor csak a weboldal működéséhez feltétlenül szükséges sütik kerülnek felhasználásra.
Aster
Szürés az alábbiak szerint
Akciók
60%
50%
40%
30%
20%
10%
Nem
Fiú
Lány
Kategóriák
Méretek
Szín
Ár
  • Gyártó ország
    Espagne
    Portugal
    Kollekció
    Tavasz / Nyár
    Ősz / Tél
    Összetevők
    Bőr
    Textil
    Belső talp
    Bőr
    Textil
    Külső talp
    Gumi
    Szintetikus
    Orr típusa
    Kerek
    Nyitott
    Záródás típusa
    Cipzár
    Csat
    Egyik sem
    Fűzők
    Tépőzár
    Sarok
    Lapos talpú: 0 cm
    Kicsi sarok: 1 - 2 cm
    Trend
    Leopárd
    Rojtos
    Virágos
    A top 5 értékesítés

    Az Aster márkával gyerek játék a séta!
    A márka 1913-ban délnyugat Franciaországban született, majd hamar ismertté vált az emblematikus Dingo modellnek köszönhetően. A kis vászon cipő mára bőr szandállá módosult, de továbbra is a Dingo jelenti a márka fő termékét és ügyfeleinek kedvenc cipőjét. A folyamatosan megújuló Aster márka gyorsan bekerül a legnagyobb gyermek cipő márkák körébe, majd 2000 óta a technikai kutatások vezetőjévé vált a járás tanulás területén.

    Aster Férfi Aster

    Kritériumok törlése
    Fontosság
    • Fontosság
    • Növekvő ár
    • Csökkenő ár
    • Újdonságok
    • Leárazások (%)
    Keresése nem adott eredményt

    Ajánljuk, hogy az alábbiak figyelembe vételével indítson újabb keresést:
    - Próbáljon meg más, illetve általánosabb megfogalmazást x
    - Ellenőrizze a helyesírást
    - Kerülje a rövidítéseket
    A Spartoo felkínálja Önnek az ugyanazon termékcsaládhoz tartozó termékeket.

    KEZDŐLAP | MÁRKÁK | TÁSKÁK | KIEGÉSZÍTŐK | ÚJDONSÁGOK | leárazások | NAGY MÉRETEK | TRENDEK | SPARTOO & ME
    Mi az a SPARTOO ? | GYIK | A plusszok | Á.SZ.F | Jogi Nyilatkozat | *Az aktuális ajánlatok feltételei | Marketplace | Adatvédelmi politika | Kapcsolat
    TOOPOST
    Mondja el véleményét
    PREMIUM